kredyty online

Podsumowanie Gliwickiej Ligi Amatorów i Mini Ligi Tenisa Stołowego

 

W sobotę 30.06.2018r. została podsumowana I edycja Miniligi Tenisa Stołowego oraz II edycja Gliwickiej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym.

Po 14 tygodniach zmagań, wśród 30 uczestników Gliwickiej Ligi Amatorów i 28 uczestników MiniLigi Tenisa Stołowego, najlepszy w Gliwickiej Lidze Amatorów okazał się Michał Stefaniak przed Sławomirem Stefaniakiem i Krzysztofem Sławińskim. W minilidze najlepszy okazał się Marcin Sławiński przed Oliwierem Sokołowskim i Łukaszem Nowakowskim. Najlepsi wywalczyli Puchary i nagrody rzeczowe. Szczegółowe wyniki w zakładce Liga.

Już od 24.02.2018r. II edycja Gliwickiej Ligi Tenisa Stołowego, która zostaje rozszerzona do mini Ligi dla dzieci i młodzieży, która zostaje dofinansowana z Miasta Gliwice.
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału !
Więcej w zakładkach. 


DrukujE-mail

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego