rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Poniszowice 2015 - Ferie

Film z "Ferii z rakietką 2014"

 

Podsumowanie "Ferii z rakietką 2015"

Końca dobiegły Ferie z rakietką. Przyszedł czas na pierwsze podsumowania!

W pierwszej kolejności chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim osobom, instytucjom, sponsorom, trenerom i super uczestnikom bez których ferie w takiej postaci i atmosferze nie miałyby miejsca.
Bardzo duże podziękowania kierujemy do Wójta Gminy Rudziniec Krzysztofa Obrzuta, który na realizację„Ferii z rakietką” udostępnił nowoczesną halę sportową oraz przeznaczył „mały grant” dzięki czemu dzieci z gminy Rudziniec mogły korzystać z profesjonalnych treningów oraz posiłków.
Pani Dyrektor Szkoły Dorocie Styś za wspaniałe przyjęcie Nas w swojej szkole, smaczne posiłki oraz pomoc w organizacji zajęć tematycznych.
Firmie Bacha Sport wraz z marką Cornilleau która od początku wierzyła w Nasze inicjatywy i na każdym kroku wspiera i pomaga w realizacji wciąż nowych przedsięwzięć.
Trenerom - Burki, Maro, Zeman, Adi i Rudi za zaangażowanie i bez których uczestnicy nie byliby tak zadowoleni po każdym dniu treningu.
A w szczególności  wielkie brawa należą się uczestnikom którzy bardzo dobrze znieśli trudy treningów i każdego dnia coraz mocniej przykładali się by być jeszcze lepszym zawodnikiem.
Wszystkim jeszcze Raz BARDZO DZIĘKUJEMY i mamy nadzieję, że będziecie z Nami dalej, bo dzięki Wam mamy ciągle nowe pomysły  i motywację do realizacji nowych zadań!

 

W piątek 13-tego lutego dobiegły końca „Ferie z rakietką 2015” – obóz tenisa stołowego zorganizowany jako jedna z inicjatyw na aktywne spędzenie czasu ferii zimowych przez Akademię Tenisa Stołowego, wspierana przez Bacha Sport i markę Cornilleau oraz Gminę Rudziniec.
Akademia pod przewodnictwem, Jarosława „Atoma” Tomickiego i Dariusza „Daro” Steuera działa na terenie Gliwic i powiatu Gliwickiego od 2012 roku. Członkowie kadry Akademii Tenisa Stołowego bardzo mocno wspierają aktywny wypoczynek i zarażają swoją pasją do tenisa stołowego najmłodszych, ale nie tylko. W zakończonym już obozie zimowym udział wzięło ponad 40 uczestników w różnym wieku z Gminy Rudziniec jak i całej Polski.

Obóz odbył się w dniach 9-13 lutego na terenie Poniszowic, zlokalizowanych pod Gliwicami. Głównym celem wyjazdu były przede wszystkim regularne treningi pod okiem doświadczonej kadry i kształcenie swoich tenisowych umiejętności. Jednak na uczestników obozu czekało znacznie więcej atrakcji m.in pokaz Straży Pożarnej, a na zakończenie obozu także zawody z nagrodami . Każdy z uczestników otrzymał również pamiątkową koszulkę oraz medale, a  Wójt Gminy pamiętając o bezpieczeństwie wręczył każdemu uczestnikowi odblask na bezpieczną podróż.
Uczestnicy obozu bardzo ciepło wypowiadają się o spędzonych w ten sposób pięciu dniach obozu. Wieczorami trenerzy wraz z podopiecznymi analizowali materiały wideo i odbywali rozmowy, które miały pomóc w zgłębieniu tajników gry. Zwrócili także uwagę na wspaniałą, wręcz rodzinną, atmosferę, jak również na bardzo dobre warunki do wypoczynku i pracy. Wszyscy dzielnie znieśli trudy wielogodzinnych treningów. Trenerzy podkreślają również duże zaangażowanie i wzajemne motywowanie się oraz pomoc swoich podopiecznych. Grupa przez tych kilka dni bardzo zżyła się ze sobą i nie chciała rozstawać. Część uczestników od razu po zakończeniu obozu zapowiedziało swoją obecność na kolejnych obozach organizowanych przez ATS.
Chociaż ta forma spędzenia ferii cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, to niestety nie wszyscy chętni mogli wziąć w niej udział ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.
Akademia Tenisa Stołowego jednak już teraz zaprasza wszystkich chętnych na obozy letnie. W planach są dwa terminy obozów.

 

Trwają ferie z Akademią

Odbywają się „Ferie z rakietką” organizowanie przez Akademię!
Miło nam poinformować, że do akcji "Ferie z rakietką" włączyła się Gmina Rudziniec która przeznaczyła „mały grant” na realizację ferii, Szkoła Podstawowa w Poniszowicach oraz tradycyjnie firma Bacha Sport wspólnie z marką CORNILLEAU.
W treningach uczestniczy ponad 40 osób z 4 województw (śląska, podkarpacia, opolskiego, wielkopolski)!
Za niedługo podsumowanie ferii.


Koniec zapisów na ferie 2015!

Niestety zakończyliśmy zapisy na Ferie z Akademią 2015!
Z drugiej strony bardzo Nam Miło, że Nasza oferta rozeszła się „jak świeże bułeczki” w przeciągu paru dni! To świadczy, że mam ufacie i z obozu na obóz coraz lepiej Wam się podobają obozy z Akademią!
DZIĘKUJEMY!


W dalszym ciągu zapraszamy dzieci z Gminy Rudziniec do udziału w feriach.
Już czekamy na uczestników ferii 2015, a osoby którym niestety musieliśmy odmówić z powodu braku miejsc PRZEPRASZAMY i wychodząc na przeciw wszystkim chętnym, planujemy dwa terminy obozów letnich.
Już teraz wszystkich serdecznie
ZAPRASZAMY!

 

 

W dniach 9-13 lutego 2015 odbędą się „Ferie z rakietką” organizowanie przez Akademię!!!!
Miło nam poinformować, że do akcji "Ferie z rakietką" włączyła się Gmina Rudziniec, Szkoła Podstawowa w Poniszowicach oraz tradycyjnie firma Bacha Sport wspólnie z marką CORNILLEAU

Teraz o Feriach:

Ferie/obóz -będzie odbywał się w formie dochodzeniowej oraz stałej.
Miejsce treningów: Poniszowice ul. Gliwicka 32 /k.Gliwic – Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej w Poniszowicach
Profesjonalnie wyposażona hala,siłownia oraz sala z tv gdzie będziemy śledzić Wasze postępy w treningach.

Zakwaterowanie:

Hotel 3 gwiazdkowy Laguna Niewiesze ul. Leśna 6
-Hotelowe pokoje z łazienkami 1,2 i 3 osobowe,tv, wi-fi oraz restauracja.

Program dnia

W formie dochodzeniowej program dnia : w godzinach pomiędzy 9.00-16.00 – 2 treningi(2 h), atrakcje + obiad -koszt 350 zł
W formie stałej program dnia:2-3 treningi,nocleg,śniadanie,obiad, kolacja i atrakcje(kulig,ognisko) – koszt 650 zł (zakwaterowanie możliwe już 8 lutego wieczorem)

Dla dzieci i młodzieży z Gminy Rudziniec otwarte treningi- do ustalenia z zainteresowanymi

-Profesjonalne treningi tenisa stołowego
-Wieczorem rozmowy z trenerami oraz analiza materiałów video.
-Zależnie od pogody zostanie zorganizowany kulig oraz ognisko.
-Uczestnicy będą ubezpieczeni NNW.
-Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę.
-Na zakończenie zostanie zorganizowany turniej z nagrodami.

Dokumenty

-Legitymacja szkolna lub inny dokument tożsamości
-Karta uczestnika/kwalifikacyjna

Zgłoszenia

Zgłoszenia telefoniczne i mailowe wraz z wpłatą zaliczki przyjmujemy do 30 stycznia 2015r. !!!!!
Liczba uczestników ograniczona, decyduje data wpłynięcia zaliczki na podane poniżej konto!!!

FORMA PŁATNOŚCI – ZALICZKA W WYSOKOŚCI 200 zł PRZELEWEM NA KONTO
AKADEMII TENISA STOŁOWEGO NR.KONTA – MULTIBANK 83 1140 2017 0000 4202 1296 4273
pozostała kwota w dniu przyjazdu lub przelewem na wskazane konto.

W tytule wpłaty prosimy podać imię i nazwisko uczestnika obozu.

Obóz legalnie zgłoszony do kuratorium!
Istnieje możliwość dostania całego/częściowego zwrotu kosztów obozu z swojego zakładu pracy za ukazaniem zaświadczenia z kuratorium oraz rachunku wystawionego przez Akademię.

UWAGA:
W przypadku rezygnacji z obozu zaliczka przepada!!!

Więcej informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie.
Zapraszamy wszystkich chętnych.

Ilość miejsc na turnus ograniczona - 35 osób!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZAPRASZAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ferie z Akademią!

Mamy dla Was przecieki….
Ferie odbędą się w drugim tygodniu śląskich ferii 9-13 lutego w formie dochodzeniowej lub stałej – 5 dni
Miejsce: Poniszowice ul. Gliwicka 32 /k.Gliwic
Zakwaterowanie: Hotel 3 gwiazdkowy Laguna Niewiesze ul. Leśna 6
Profesjonalnie wyposażona hala, hotelowe pokoje z łazienkami,tv i wi-fi , restauracja i wiele innych atrakcji.

W formie dochodzeniowej program dnia : w godzinach pomiędzy 9.00-16.00 – 2 treningi(2 h), atrakcje + obiad -koszt 350 zł
W formie stałej program dnia:2-3 treningi,nocleg,śniadanie,obiad, kolacja i atrakcje(kulig,ognisko) – koszt 650 zł (zakwaterowanie od 8 lutego)
Dla dzieci i młodzieży z Gminy Rudziniec otwarte treningi- do ustalenia

Więcej informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie.
Zapraszamy wszystkich chętnych.
Ilość miejsc na turnus ograniczona - 30 osób !!!

Wkrótce jak wszystko będzie ustalone przedstawimy ostateczną propozycję ferii.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZAPRASZAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego