kredyty online

Nasi partnerzy i sponsorzy

 

PARTNER TYTULARNY

Marka Cornilleau dostarcza nam niezbędnego sprzętu i akcesoriów, pomaga także w oprawie i współorganizacji wydarzeń sportowych.

Cornilleau to światowy lider w projektowaniu stołów do tenisa stołowego z wysoce innowacyjnych produktów najwyższej jakości opartych na najnowszej koncepcji "laminatu" dla stołów do użytku zewnętrznego, w połączeniu z technologią Compact Technology, która gwarantuje odpowiednią ergonomię, bezpieczeństwo oraz unikalny design. Cornilleau to szeroka gama produktów dostępnych w ponad 75 krajach na całym świecie, przeznaczonych zarówno do gry rekreacyjnej jak i gry na najwyższym mistrzowskim poziomie. Wszystkie stoły marki Cornilleau projektowane są i produkowane we Francji.

 


 

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od prawie 25 lat zajmuje się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego, ze szczególnym naciskiem na:

 

  • urządzenia do fitnessu: rowery treningowe, spinningowe, bieżnie, wioślarze, orbitreki i trenażery, steppery, platformy wibrujące, masażery i przede wszystkim szeroką gamę akcesoriów fitness w tym do pilates i jogi, joggingu, aerobiku i gimnastyki,
  • sprzęt do treningu siłowego:atlasy, ławki, stojaki, gryfy, drążki i obciążenia,
  • sprzęt kulturystyczny i cardio do zastosowań komercyjnych i półkomercyjnych,
  • rowery górskie, trekkingowe, miejskie i dziecięce,
  • tablice i stojaki do koszykówki,
  • stoły ping pongowe oraz szeroka gamę akcesoriów do tenisa stołowego.

 


  
Gmina Rudziniec


 

 Starostwo Powiatowe w Gliwicach


  

Miasto Gliwice

 


 

 Szkoła Podstawowa w Poniszowicach


 

 
Firma Marco to nie tylko najwyższej jakości produkty i usługi oraz nowoczesny, innowacyjny i zautomatyzowany park maszyn. Marco to przede wszystkim – wyjątkowi ludzie, pełni pasji i zaangażowania, którzy codziennie promują wartości i ideały społecznej odpowiedzialności biznesu. To oni tworzą unikalny klimat organizacyjny i sprawiają, że firma odnosi sukces.

 


 

 Jako Polskie Stowarzyszenie Higieny i Zdrowia wspiera producentów żywności, środków czystości i higieny, odzieży, mebli nie stosujących szkodliwych substancji!

 


 

Profesjonalna rehabilitacja funkcjonalna

 


   

Centrum grawerskie,druk wielkoformatowy oraz mały format,gadżety reklamowe i studio graficzne.


  

3S to grupa przedsiębiorstw z branży telekomunikacyjnej z siedzibą w Katowicach, obecna na rynku od 2002 roku. 3S dysponuje własną siecią światłowodową o długości ponad 2500 km oraz największym na Śląsku centrum danych. Wykorzystując efekty synergii, Grupa 3S oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne.

 


Jednoosobowa spółka Skarbu Państwa, zajmująca się świadczeniem usług pocztowych (listy i paczki), bankowo-ubezpieczeniowych – poprzez spółki z Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej (Bank Pocztowy i Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych) oraz usług logistycznych. Spółka rozwija także obszar usług cyfrowych (neoznaczek, neolist, neokartka) realizowanych poprzez platformę internetową – Envelo.


Magister Wychowania Fizycznego, absolwent AWF Katowice. Woda to jej życie. Jest ratownikiem WOPR, instruktorem pływania, posiada międzynarodowy certyfikat płetwonurka do głębokości 20m, instruktor AQUA FITNESS. Instruktor w zakresie gimnastyki korekcyjnej oraz trener personalny.

 

 

 

 

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego