rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Gilowice 2015 - Lato

 

Zakończył się II Turnus z Akademią w Gilowicach!!!


Obóz odbył się w dniach 22 -28 sierpień 2015 w Gilowicach, niedaleko Żywca w którym uczestniczyło 26 osób. Jak na poprzednim turnusie głównym celem wyjazdu były przede wszystkim regularne treningi nawet 3 razy dziennie pod okiem doświadczonej kadry i doskonalenie swoich tenisowych umiejętności. Na uczestników obozu czekało znacznie więcej atrakcji m.in wycieczka na górę Żar, basen, piłka nożna siatkowa , a na zakończenie obozu także turniej z nagrodami . Każdy z uczestników otrzymał również pamiątkową koszulkę.
Uczestnicy obozu bardzo pozytywnie wypowiadają się o spędzonych w ten sposób 7 dniach obozu w Gilowicach. Oprócz treningów na stołach trenerzy wraz z podopiecznymi odbywali rozmowy, które miały pomóc w zgłębieniu tajników gry. Bardzo dziękujemy obozowiczom za wspaniałą wręcz rodzinną atmosferę, a między obozowiczami panowała naprawdę "przyjaźń", wielkie podziękowania należą się gospodarzą za stworzone bardzo dobre warunki do wypoczynku i treningów. Wszyscy uczestnicy dzielnie znieśli trudy wielogodzinnych treningów i z dużym zaangażowaniem wykonywali kolejne ćwiczenia. Grupa przez tych kilka dni bardzo zżyła się ze sobą i nie chciała się rozstawać. Część uczestników od razu po zakończeniu obozu zapowiedziało swoją obecność na kolejnych obozach organizowanych przez Akademię.
Bardzo się cieszymy, że darzycie Nas Swoim bardzo dużym zaufaniem i to sprawia że ciągle dążymy,
żeby każde następne Nasze spotkania były coraz lepsze - DZIĘKUJEMY!! 

Fotorelacja na Facebooku i w Galerii :)

 

 

PODSUMOWANIE I TURNUSU 2015 !!!

 

 

Obóz odbył się w dniach 17 -26 lipiec 2015 w Gilowicach, niedaleko Żywca w którym uczestniczyło 25 osób. Głównym celem wyjazdu były przede wszystkim regularne treningi nawet 3 razy dziennie pod okiem doświadczonej kadry i doskonalenie swoich tenisowych umiejętności. Na uczestników obozu czekało znacznie więcej atrakcji m.in wycieczka na górę Żar, basen, piłka nożna siatkowa i koszykówka, a na zakończenie obozu także turniej z nagrodami . Każdy z uczestników otrzymał również pamiątkową koszulkę.
Uczestnicy obozu bardzo pozytywnie wypowiadają się o spędzonych w ten sposób 10 dniach obozu w Gilowicach. Oprócz treningów na stołach trenerzy wraz z podopiecznymi analizowali materiały wideo i odbywali rozmowy, które miały pomóc w zgłębieniu tajników gry. Bardzo dziękujemy obozowiczom za wspaniałą wręcz rodzinną atmosferę, a między obozowiczami panowała naprawdę "przyjaźń", wielkie podziękowania należą się gospodarzą za stworzone bardzo dobre warunki do wypoczynku i treningów. Wszyscy uczestnicy dzielnie znieśli trudy wielogodzinnych treningów i z dużym zaangażowaniem wykonywali kolejne ćwiczenia. Grupa przez tych kilka dni bardzo zżyła się ze sobą i nie chciała się rozstawać. Część uczestników od razu po zakończeniu obozu zapowiedziało swoją obecność na kolejnych obozach organizowanych przez Akademię.

Bardzo się cieszymy, że darzycie Nas Swoim bardzo dużym zaufaniem i to sprawia że ciągle dążymy,
żeby każde następne Nasze spotkania były coraz lepsze - DZIĘKUJEMY!! 

Fotorelacja na Facebooku i w Galerii :)

 

 

WYWIADY

I Turnus Gilowice - Lipiec 2015 rozpoczęty :)

 

W dniu 17 lipca rozpoczął się I Turnus Tenisa Stołowego w Gilowicach.
W obozie bardzo miło Nam gościć 35 zawodników i zawodniczek z całej Polski.
Codzienne ranne rozruchy, godziny na sali i zajęcia ogólnorozwojowe naładują wszystkim akumulatory na zbliżający się sezon.
Wkrótce podsumowanie
Fotorelacja na Facebooku :)

 


 

 


ZAPRASZAMY NA OBOZY TENISA STOŁOWEGO – GILOWICE 2015
POD PATRONATEM FIRMY CORNILLLEAU
Brak miejsc na lipiec i sierpień !!!!!


Głównym celem obozów letnich będzie doskonalenie gry w tenisa stołowego pod okiem fachowej kadry trenerskiej i sparingpartnerów. Treningi przy stołach będą się odbywały 2 – 3 razy dziennie.
Będziemy uczyć prawidłowej techniki uderzeń, pracy nóg i odpowiedniego podejścia mentalnego do treningu i zawodów. Chcemy stworzyć przyjazną, bezpieczną i rodzinną atmosferę bo tylko w takich warunkach nasze pociechy oraz starsi są w stanie robić postępy i uczyć się gry w tenisa stołowego. Oprócz pracy i serca, które wkładamy w nauczanie chcemy również zapewnić doskonałą zabawę i nie zapomniane chwile podczas obozów na którym, będzie możliwość korzystania z basenu, boisk do piłki nożnej i siatkówki, a wieczorem spotkania i rozmowy przy ognisku/grillu i restauracji. Będzie analiza gry uczestników podczas wspólnych spotkań i rozmów. 

I to wszystko w Górskim Kompleksie Wypoczynkowym „Beskidek w Gilowicach.

PLAN TRENINGOWY

  • Trening techniczny i odpowiednia praca nóg
  • Prawidłowa technika uderzeń
  • Gra na wiele piłek
  • Serwis i odbiór podania
  • Atak trzeciej piłki
  • Zajęcia indywidualne z zawodnikami
  • Zajęcia ogólnorozwojowe
  • Zajęcia taktyczne
  • Analiza gry na video
  • Na zakończenie obozu przewidziany jest turniej z nagrodami od firmy Cornilleau

TERMINY i CENY

1). 17.07 – 26.07.2015r. rozpoczęcie kolacją i zakończenie obiadem – 1 350 zł
2). 22.08 – 28.08.2015r. rozpoczęcie obiadem i zakończenie również obiadem – 1 050 zł 

Dla stałych obozowiczów i klubów specjalne ceny !

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowy „Beskidek” Gilowice, ul. Siedlakówka 72a
pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, Internetem i TV
Przyjazd i wyjazd z obozu we własnym zakresie.

ZGŁOSZENIE

Zgłoszenia przyjmujemy drogą telefoniczną i mailową
Tel. 668 - 336 -144 Jarosław Tomicki
Tel. 607 – 442 - 978  Dariusz Steuer
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
więcej informacji na www.akademiats.pl

DOKUMENTY

- Legitymacja szkolna lub inny dokument tożsamości
- Karta kwalifikacyjna do pobrania - Turnus Lipiec - Turnus Sierpień

AKTRAKCJE

W cenie zapewniamy-zakwaterowanie, wyżywienie 3 razy dziennie(śniadanie, obiad, kolacja )
treningi tenisa stołowego 2-3 razy dziennie, opieka medyczna, zajęcia ogólnorozwojowe, basen, piłka nożna, siatkówka, siłownia, zajęcia rozrywkowe-dyskoteka, ognisko, TV, Internet oraz atrakcje turystyczne i świeże górskie powietrze. W trakcie obozu zostanie zorganizowana wycieczka, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę. Będzie również możliwość testowania sprzętu do tenisa stołowego francuskiej firmy Cornilleau.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia telefoniczne i mailowe wraz z wpłatą zaliczki przyjmujemy do 30 czerwca I Turnus lub
na II Turnus do 30 lipca !!!
Liczba uczestników na Turnus ograniczona do 35 osób !!! 


FORMA PŁATOŚCI - ZALICZKA W WYSOKOŚCI 300 zł PRZELEWEM NA KONTO
AKADEMII TENISA STOŁOWEGO NR.KONTA - MULTIBANK 83 1140 2017 0000 4202 1296 4273 pozostała kwota w dniu przyjazdu lub  przelewem na wskazane konto.

W tytule wpłaty prosimy podać imię i nazwisko uczestnika obozu.


Obóz  legalny zgłoszony do kuratorium !!!
Istnieje możliwość dostania całego/częściowego zwrotu kosztów obozu z swojego zakładu pracy za ukazaniem zaświadczenia z kuratorium oraz rachunku wystawionego przez Akademię.

UWAGA:
W przypadku rezygnacji z obozu zaliczka przepada!!!


KADRA TRENERSKO-INSTRUKTORSKA

Jarosław Tomicki - instruktor tenisa stołowego. V-ce mistrz Polski w singlu i mistrz Polski w grze podwójnej seniorów, członek kadry narodowej, uczestnik Mistrzostw Świata, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych ,podwójny zdobywca Pucharu Polski w drużynie. Mistrz Polski Strażaków.

Dariusz Steuer – instruktor tenisa stołowego. Mistrz Europy Służb Mundurowych, medalista Mistrzostw Polski Strażaków, Mistrz Śląska LZS w kategoriach Młodzieżowych i Seniorów. Medalista mistrzostw Śląska w grze podwójnej Seniorów, uczestnik Mistrzostw Polski.

Jako nieliczni organizatorzy sparujemy z uczestnikami i przekazujemy niezbędną wiedzę.

Do tego sparingpartnerzy i instruktorzy z I i II Ligi.

Opiekę nad dziećmi sprawować będzie wykwalifikowana kadra
(kierownik wypoczynku + instruktorzy + ratownik medyczny)

MAMY SERCE DO GRY, A TENIS STOŁOWY TO NASZE ŻYCIE!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZAPRASZAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego