kredyty online

Natalia jedzie na OTK i WTK w Gliwicach !

 

Bardzo udany weekend dla Całej Akademii.
W sobotę w Łaziskach Górnych odbył się II WTK Kadetek i Kadetów gdzie super zaprezentowała się Natalia Gajewska, która po wielu efektownych pojedynkach zagrała w finale! z Laurą Kałużny ostatecznie zajmując 2 miejsce ! Wielkie brawa! Obie finalistki w przyszły weekend będą reprezentować Śląsk na Ogólnopolskim Turnieju w Wałbrzychu. Bardzo dobrze zagrał również Nasz Młodzik Kacper Rusin, który zmagał się z 3 lata starszymi kolegami i wśród 72 zawodników zajął miejsca w przedziale 9-12!! Wielkie brawa za bardzo dobry występ Naszych Kadetów!
W niedziele we własnej hali na Łabędziu organizowaliśmy II WTK Juniorek i Juniorów. 
W turnieju Akademie reprezentowało aż 10 zawodniczek i zawodników! W tej randze zawodów jeszcze nigdy nie wystawiliśmy, aż tak licznej ekipy. Kolejny bardzo dobry turniej zaliczyła Natalia Gajewska, która wśród 37 zawodniczek zajęła 8 miejsce. W przedziale 17-24 zmagania zakończyła Wiktoria Szymura, a w przedziale 25-32 pozostałe Nasze zawodniczki: Natalia Bryś, Wiktoria i Marta Kroczek. Wśród Juniorów dobrze zaprezentował się Michał Stefaniak, który z turnieju na turniej prezentuje coraz lepsze wyniki, ostatecznie zajmując wśród 63 uczestników miejsce w przedziale 13-16. Do najlepszej 32 wskoczył również Kacper Rusin, który rywalizował z dużo starszymi zawodnikami jak równy z równym. W przedziale 33-48 turniej zakończył Jakub Dziadkowiec, a w przedziale 49-63 Szymon Szykulski i Michał Jagoda.
Wielkie brawa za tak udany weekend dla wszystkich zawodników i zawodniczek za bardzo dobre wyniki jak i działaczy Akademii za organizację wojewódzkiego turnieju!DrukujE-mail

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego