pozyczki

O nas

Pomysł Naszej Akademii rodził się od wielu lat,widząc duży potencjał na Śląsku i spore zainteresowanie naszą dyscypliną nie tylko dzieci i młodzieży,ale również amatorów i weteranów postanowiliśmy oficjalnie zrealizować nasz pomysł. Od 31 października 2012 roku nasza inicjatywa została zarejestrowana jako stowarzyszenie. Głównym celem Akademii Tenisa Stołowego będzie szkolenie dzieci,młodzieży oraz osób starszych i propagowanie tenisa stołowego w całym kraju. Jako jedni z pierwszych organizujemy pokazy tenisa stołowego w szkołach,hipermarketach,festynach itp.,które mają na celu rozpowszechnienie i pokazanie tenisa stołowego od strony profesjonalnej i rozrywkowej. Chcemy pokazać ludziom,że w tenisa może grać każdy nie zależnie od wieku i płci. Popularny „Pingpong” to gra która rozwija ciało i umysł,a naszym przesłaniem jest uświadomienie ludziom iż w tenisa można grać zawodowo jak i bawić się nim oraz czerpać z tej dyscypliny przyjemność. Organizujemy również obozy sportowe i konsultacje,wystarczą tylko chęci i serce do gry!!!
Widząc potencjał i zaangażowanie wszystkich tenisistów stołowych, 27 czerwca 2018r. w porozumieniu trzech gliwickich klubów został założony KLUB TENISA STOŁOWEGO GLIWICE. Nowy klub ma na celu przywrócić lata świetności tenisa stołowego na ziemi gliwickiej i powiatu gliwickiego.


ZAPRASZAMY !!!

Treningi w grupach odbywają się:

1)
Hala w Kleszczowie ul. Szkolna 23  
- Szkoła Podstawowa Kleszczów

Wtorek godz.: 17.30 - 20.00 

2) Centrum Sportowo - Kulturalne "Łabędź"
ul. Partyzantów 25 (przy ZSO nr2) Gliwice-Łabędy

Poniedziałek godz: 17.00 - 19.00
Środa godz: 18.30 - 21.30
Czwartek godz: 19.00-21.00
Piątek - 18.30 - 21.30

 

Zarząd Stowarzyszenia Klub Tenisa Stołowego Gliwice:                           

Prezes - Dariusz Steuer 
Wiceprezes - Jarosław Tomicki 
Sekretarz - Iwona Steuer-Kurzal

Zarząd Stowarzyszenia Akademia Tenisa Stołowego:                           

Prezes - Dariusz Steuer
Wiceprezes - Jarosław Tomicki
Sekretarz - Tomasz Piekarczyk

 

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego