rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasza oferta


W naszej ofercie posiadamy wiele ciekawych pomysłów jak zachęcić i nauczyć osób w każdym wieku od przedszkolaka do emeryta. Zachęcamy do brania udziału w zajęciach grupowych jak i indywidualnych, które pozwalają na skuteczne podwyższanie  swoich umiejętności. Oprócz treningów organizujemy również pokazy tenisa stołowego mające na celu rozpropagowanie tenisa stołowego w całym kraju. Chcemy pokazać, że tenis stołowy to doskonała dyscyplina aby aktywnie spędzić czas. Poprzez popularnego „pingponga” można zostać zawodowym graczem i znaleźć sposób na życie, ale można również mile spędzić czas i poruszać się dla zdrowia. Przy dzisiejszym trybie życie każdy z nas często zapomina o aktywnym spędzaniu czasu i swoim zdrowiu. Proponujemy profesjonalną organizację i przeprowadzenie turniejów dla firm i grup zorganizowanych, zainteresowanych prosimy o kontakt. Do naszej Akademii zapraszamy wszystkich chętnych, wystarczą tylko chęci a my zadbamy aby każdy był zadowolony z naszej oferty.

Treningi indywidualne

Trening indywidualny jest bardzo efektywną metodą nauki, przeprowadzany jest jeden na jeden z trenerem i w zależności od stopnia zaawansowania dobierany jest odpowiedni program nauczania. Efekty widoczne są bardzo szybko. W programie indywidualnym dużą uwagę skupiamy na technice i regularności uderzeń. Ważnym elementem zajęć jest tak zwana gra na wiele piłek, którą bardzo często stosują chińscy trenerzy.


Czas trwania treningu - 1 h
Składka członkowska - 150zł

Zajęcia w grupach

Zajęcia w grupach prowadzone są przez dwóch trenerów i uczestniczy w nich około dziesięciu osób. Trening składa się z rozgrzewki, gry właściwej i streczingu. Podczas zajęć z początkującymi praktykujemy dużo gier i zabaw z rakietką,tak aby najmłodsi adepci mogli oswoić się w odpowiedni sposób z rakietką, piłeczką i stołem tenisowym. Dużą uwagę zwracamy na podstawy gry w tenisa stołowego tak jak uchwyt rakietki, postawa gotowości, praca nóg itd.Treningi - pięć razy w tygodniu

Składka członkowska - 180 zł za miesiąc

Treningi w grupach odbywają się w hali w Kleszczowie 
ul. Szkolna 23 – Szkoła Podstawowa Kleszczów

Wtorek: 17.30 – 19.30

Centrum Sportowo - Kulturalne "Łabędź"
ul.Partyzantów 25 (przy ZSO nr.2) Gliwice - Łabędy
Poniedziałek: 17.00 - 19.00
Środa: 18.30 - 21.30
 Czwartek: 19.00 - 21.00
 Piątek: 18.30 - 21.30

Pokazy


Pokazy tenisa stołowego organizujemy przede wszystkim w szkołach, hipermarketach i na zlecenie prywatnych osób. Mają one na celu popularyzacje tenisa stołowego i zachęcenie do uprawiania tej niezwykle ciekawej dyscypliny. Podczas pokazu demonstrujemy profesjonalne elementy gry i pokazujemy jak można bawić się popularnym pingpongiem. Każdy kto chciałby zorganizować pokazówke prosimy o kontakt.


Czas trwania -ok 1h
Cena do uzgodnienia

Obozy


Obozy tenisa stołowego organizowanie są dwa razy do roku: w ferie zimowe i wakacje letnie. W obozach mogą uczestniczyć wszyscy chętni, którzy mają ochotę nauczyć się gry w tenisa stołowego niezależnie od wieku. W zależności od umiejętności wprowadzamy podział na grupy tak aby każdy z uczestników mógł się odpowiednio rozwijać. Stosujemy grę na wiele piłek i specjalny trening serwisowy. Podczas obozów organizowane są różnego rodzaju atrakcje w zależności od miejsca organizacji zgrupowania. Treningi - dwa, trzy razy dziennie. Opieka wychowawców, nocleg, wyżywienie 3 razy dziennie i profesjonalna kadra trenerska. Jako nieliczni organizatorzy sparujemy z uczestnikami i przekazujemy niezbędną wiedzę.


Czas trwania - 6 -10 dni
Cena uzależniona od lokalizacji.

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego